Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy koncert
plakat
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy koncert
Mały widz
3+
02-01-2020 60 min. Scena duża
Autor: Zespół Aktorski OTL
Reżyser: Zespół Aktorski OTL

Olsztyński Teatr Lalek kolejny raz włączył się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do udziału w koncercie Piosenki Aktorskiej, zobaczycie ulubionych aktorów OTL w piosenkach ze spektakli, które cieszą się największym powodzeniem. Zaśpiewają dla Was  między innymi:  Jagna Polakowska, Monika Gryc, Karolina Sadowska, Marcin Młynarczyk Tomasz Czaplarski  w repertuarze ze spektakli takich jak"Mały nemo w Krainie Snów", "Psiakość", "Piotruś Pan", "o królewnie Wełence", "Amelka, bóbr i król na dachu" czy z repertuaru dla młodziezy i dorosłych "Petit Pierre". Jeśli znacie te tytuły, to wiecie, że czeka Was świetna zabawa, jeśli nie - warto się przekonać.

Wstęp na koncert to wrzutka do puszki wolontariusza WOŚP. Po koncercie licytacja lalek teatralnych. Pamiętajcie zabrać gotówkę ;) Zapraszamy! Siema!

Aktorzy: Hanna Banasiak, Jarek Cupriak, Tomasz Czaplarski [gościnnie], Monika Gryc, Honorata Mierzejewska-Mikosza, Mateusz Mikosza, Marcin Młynarczyk, Jagna Polakowska, Agnieszka Roszko, Karolina Sadowska, Roman Wołosik