Babcia
Babcia
Mały widz
6+
24-01-2024 45 min. Scena kameralna
Autor: Andrzej Bartnikowski, Anita Piotrowska
Reżyser: Anita Piotrowska
Choreografia: Błażej Twarowski
Muzyka: Urszula Chrzanowska
Scenografia: Anita Piotrowska

Przygotujcie się na emocjonalne doświadczenie, które poruszy najskrytsze zakamarki Waszych serc. Olsztyński Teatr Lalek z dumą prezentuje najnowszy spektakl, "Babcia", stworzony przez utalentowaną, młodą reżyserkę Anitę Piotrowską.

"Babcia" to niezwykła opowieść inspirowana prawdziwym życiem babci samej reżyserki. Aktorki zabiorą nas w podróż przez czas, ukazując piękno i trudy starości. Spektakl dotyka uniwersalnych tematów, takich jak przemijanie, samotność i wartość relacji międzyludzkich.

W "Babci" nie tylko świętujemy życie, ale także zastanawiamy się nad jego nietrwałością. Przemijanie staje się sztuką, a samotność staje się inspiracją do poszukiwania prawdziwego sensu istnienia. Spektakl ten z pewnością pobudzi Waszą wyobraźnię i skłoni do głębokich przemyśleń.

 Doświadczycie wyjątkowej aktorskiej magii dzięki utalentowanemu zespołowi, którego gra aktorska przeniesie Was w świat emocji i uczuć. Anita Piotrowska, jako reżyserka, zdołała stworzyć niezapomniane widowisko, które zaskoczy Was nie tylko wspaniałym scenariuszem, ale także wirtuozerskimi występami aktorów.

"Babcia" to nie tylko spektakl, to podróż, która pozostawi ślad w Waszych sercach.

 

Aktorzy: Elżbieta Grad, Monika Gryc, Honorata Mierzejewska-Mikosza