Premiera - MIŁOŚĆ
Premiera - MIŁOŚĆ

Pandemia uniemożliwiła nam zapraszanie Was do naszego Teatru, ale my cały czas pracowaliśmy nad nowościami, które moglibyśmy Wam pokazać, gdy tylko nastąpi odmrożenie. Nareszcie nastał ten moment, kiedy możemy ogłosić, że już niebawem będziemy mogli zaprosić Was w nasze skromne progi. Niezmiernie miło nam poinformować Was, że otwarcie Teatru 29 maja 2021 roku rozpoczniemy premierą spektaklu pt. „Miłość”. Powstał on na podstawie picturebooka autorstwa Astrid Desbordes oraz Pauline Martin. 

Zaraz po premierze odbędzie się wernisaż wystawy Juliana Treutle pt. "Instrukcja obsługi według Juliana".

 

MIŁOŚĆ

Co to jest miłość? – takie pytanie usłyszy Mama z ust małego Archibalda. Ta myśl przeniesie nas do teatralnego świata, w którym kobieta tłumaczy synkowi co to znaczy kochać. Wspólnie z bohaterami wyruszymy w poetycką podróż, podczas której towarzyszymy rodzinie w codziennych sytuacjach. Kolejne sceny zdradzają nam wiele sekretów miłości, pokazując także, że można kochać i złościć się jednocześnie.

 

W przedstawieniu użyte zostaną epidiaskopy, które umożliwiają aktorom animację obrazów. Projekcjom towarzyszyć będzie muzyka oraz ilustracje dźwiękowe tworzone na żywo.