Olsztyński Teatr Lalek w Auditorium Maximum
Olsztyński Teatr Lalek w Auditorium Maximum

 

Zapraszamy Państwa na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które będzie miało miejsce w lutym 2024 roku - spektakl „Niebieski Piesek” zagramy w Auditorium Maximum Olsztynie!

 

Sztuka znakomitego węgierskiego dramaturga opowiadająca o pewnej psiej rodzinie, w której na świat przychodzi szczeniaczek o niebieskiej sierści. Oburzeni mieszkańcy podwórka grożą wszystkim wyrzuceniem. Mały odmieniec, nie chcąc narazić najbliższych na przykrości, decyduje się opuścić dom. Jego wędrówka w świat to jedno pasmo drwin, upokorzeń i szykan. Niczym Andersenowskie Brzydkie Kaczątko z powodu swej inności nigdzie nie znajduje zrozumienia. Do czasu, gdy spotyka takiego samego odmieńca jak on - marynarza o rudych włosach. Niebieski i rudzielec zaprzyjaźniają się i postanawiają stawić czoła bezmyślności i nietolerancji otoczenia. Przedstawienie żywoplanowo - lalkowe.

 

Zaznaczamy jednak, że nasza wyjątkowa oferta teatralna dostępna jest jedynie w czterech terminach: 6, 7, 8, 9 lutego 2024 o godz. 9:30

Spektakle gramy w godzinach porannych aby mogły do nas dołączyć, przedszkola i szkoły, domy kultury oraz inne instytucje. I właśnie dlatego gorąco zachęcamy do rezerwowania biletów już teraz.

Bilety grupowe na ten spektakl będą dostępne jeszcze w starej cenie 24zł/os, warto zatem skorzystać z tej okazji!!!

 

 

AUDITORIUM MAXIMUM Al. Wojska Polskiego 13, Olsztyn

 

Dokonać rezerwacji możecie pisząc na adres: bow@teatrlalek.olsztyn.pl, bądź dzwoniąc pod numer telefonu: 510-145-707.