OLSZTYŃSKI TEATR LALEK NA NOWEJ SCENIE
OLSZTYŃSKI TEATR LALEK NA NOWEJ SCENIE

Olsztyński Teatr Lalek przygotowuje się do niezwykłego wydarzenia scenicznego! Spektakl "Mamu-Ty", autorstwa Kasi Matwiejczuk, w reżyserii Agi Błaszczak, przeniesie widzów w fascynującą podróż przez czas i przestrzeń przyjaźni.

 

To niezwykła produkcja, która zostanie zaprezentowana w auli widowiskowo-konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie, obok Teatru Lalek, w terminie od 14 do 19 stycznia. Wyjątkowość tego spektaklu polega nie tylko na doskonałym tekście, ale także na przepięknych formach lalkowych, które prowadzone są przez  utalentowanych aktorów OTL.

 

"Mamu-Ty" to historia o podróży w czasie, przyjaźni, bliskości i czułości. Nagrodzony za najlepszy spektakl na 11. Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA w Rzeszowie, a także uhonorowany w ramach 30. Konkursu na sztukę dla dzieci i młodzieży za tekst dramaturgiczny Kasi Matwiejczuk.

 

W trakcie spektaklu widzowie zostaną porwani w świat pełen tajemnic, gdzie pytania o dom, przyjaźń i nietypowe relacje nabiorą nowego wymiaru. "Mamu-Ty" to nie tylko sztuka dla najmłodszych – to opowieść, która porusza i inspiruje bez względu na wiek.

 

Olsztyński Teatr Lalek serdecznie zaprasza wszystkich miłośników teatru do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Bilety i rezerwacje dostępne są na stronie teatru: www.teatrlalek.olsztyn.pl.