Dzień Kobiet w Teatrze
Dzień Kobiet w Teatrze

 

Zapraszamy wszystkie Panie na niezapomniane świętowanie Dnia Kobiet

w Olsztyńskim Teatrze Lalek! Już 9 marca 2024 o 19:00 !

Przygotowaliśmy z tej okazji wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie Was na bezludną wyspę pełną magicznych doznań i niezapomnianych chwil. W tym wyjątkowym dniu proponujemy spektakl „Burza” na podstawie arcydzieła Wiliama Szekspira. Odkryjemy przed Wami tajemnice tej niezwykłej historii. Widowisko z pewnością zaskoczy niejedną Panią swoją głębią i emocjonalnym ładunkiem. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Nasi partnerzy przygotowali na ten wieczór niespodzianki, w postaci wyjątkowych upominków do rozlosowania, które z pewnością dodadzą uroku, kobiecej elegancji i odprężenia oraz umilą Paniom ten wyjątkowy wieczór.

Wydarzniu towarzyszyć będzie wystawa Barbary Głowienko "Piąty Żywioł"

Ponadto, zapraszamy na pokaz najnowszej kolekcji projektanta mody Piotra Ciepała, gdzie będziecie mogły podziwiać najświeższe trendy mody. A co to byłby za Dzień Kobiet bez odrobiny relaksu i luksusu? Dla Waszej wygody przygotowaliśmy cydrowe bąbelki, które dodadzą lekkości Waszym sercom, a leżaki zapewnią komfortowy odpoczynek, atmosfera pełna będzie kobiecych rozmów i stylu. Przyłączcie się do nas w Olsztyńskim Teatrze Lalek i pozwólcie, by ten Dzień Kobiet na bezludnej wyspie był dla was niezapomnianym i niepowtarzalnym przeżyciem.

Ten wieczór nie kończy się w teatrze, kontynuujemy w Klubokawiarni Kochanka* ;)

Bilet na Dzień Kobiet na bezludnej wyspie w cenie 60 zł jest do nabycia w kasie teatru lub poprzez stronę internetową, a chętne Panie na zabawę w Klubokawiarni Kochanka zapraszamy do nabycia kuponów wstępu w cenie 20 zł gotówką w kasie teatru. Kupon upoważnia do odbioru powitalnego drinka.

 

Rezerwacje: 510 145 707, bilety dostępne na www.teatrlalek.olsztyn.pl

 

*Klubokawiarnia Kochanka, Olsztyn ul. Okopowa 24

Partnerem medialnym wydarzenia jest MADE IN Warmia&Mazury