Praca w teatralnej pracowni plastycznej

Olsztyński Teatr Lalek poszukuje osoby na stanowisko: PLASTYK

Najważniejsze obowiązki:

- techniczna realizacja scenografii do przedstawień, współpraca ze scenografami i reżyserami w  zakresie realizacji zaplanowanej scenografii
do przedsięwzięć artystycznych;
- wykonywanie elementów scenograficznych, lalek zgodnie
z kompetencjami zawodowymi nabytymi w praktyce;
- konserwacja, naprawa i renowacja istniejących a wymagających napraw lalek, masek i rekwizytów.

Wymagania:

- zdolności plastyczne, szczególnie rzeźbiarskie;
- mile widziana umiejętność szycia;
- wykształcenie co najmniej średnie, preferowane plastyczne.

Oferujemy:

- pracę w instytucji o stabilnej pozycji rynkowej;
- po okresie próbnym umowa o pracę;
- otwarte i przyjazne środowisko pracy;

CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@teatrlalek.olsztyn.pl lub składać osobiście
w sekretariacie Teatru do 31 października.

Prosimy, aby w CV zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662)”.