Na tropie bajek
Na tropie bajek

7 września, o godzinie 12:30 odbędzie się Spacerownik Teatralny dla dzieci, które zabierają na spacer dorosłych. Jako detektywi w każdym miejscu poszukamy tropów bajek i baśni.

Spacer ma 3 przystanki, miejscem startu jest parking przy Dekadzie – to przy placu Bema znajdowała się pierwsze siedziba Teatru. Do udziału zapraszamy uczestników najlepiej powyżej 6 roku życia. Co trzeba zabrać ze sobą? Dobry humor i wyobraźnię!

Współorganizatorem jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego -> instytut-teatralny.pl 

Spacer to część projektu „Spacerownik Teatralny” projektu zainicjowanego w 2015 roku podczas obchodów 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce, których koordynatorem był Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. W ramach Spacerownika w wielu miastach Polski zostały przygotowane unikalne trasy spacerów po miejscach związanych z teatrem, stanowiąc oryginalną propozycję aktywnego spędzenia czasu, umożliwiające jednocześnie poszerzenie wiedzy o dziejach polskiego teatru i odniesienie ich do lokalnej historii. Pierwszy spacerownik OTL odbył się w tym roku, 18 maja przy okazji tegorocznego Dnia Teatru Publicznego z inicjatywy i we współpracy z Instytutem Teatralnym.

Zgłoszenia: sekretariat@teatrlalek.olsztyn.pl (przy zgłoszeniu prosimy podać ilość osób - dorosłych i dzieci)
Na zgłoszenia czekamy do 6 września. Liczba miejsc ograniczona.
*Czas trwania spaceru – ok. 1.5h.*
* * *
Pozostałe trasy spacerów dostępne na: www.spacerownikteatralny.pl