Dzień Dziecka
Dzień Dziecka

Eko-Teatralny Dzień Dziecka z OTL i przyjaciółmi - czyli barwne i wesołe wydarzenie na świeżym powietrzu dla dzieciaków-olsztyniaków i rodzin! 2 czerwca zapraszamy do Parku Centralnego, w którym wokół sceny prowadzone będą warsztaty teatralne dla dzieci w każdym wieku. Spotkajmy się między fontanną a siłownią na świeżym powietrzu. Startujemy o 10:30.

Nasze warsztaty to godzinne zajęcia wokół słowa, ruchu i plastyki, a poprowadzą znani olsztyńskiej publiczności aktorzy OTL.

WARSZTAT - malujeMY teatrem
Honorata Mierzejewska-Mikosza i Piotr Michalczuk zaproszą do kolorowego laboratorium, gdzie kolory mają swoje przygody. Dla ciekawskich i chętnych do eksperymentów dzieci.

WARSZTAT - Pantomima i ja!
Marcin Młynaczyk i Mateusz Mikosza pokażą nie tylko, jak utrzymać równowagę, ale podpowiedzą też, jak złapać prawidłowy rytm.
To warsztat szczególnie dla tych, których wszędzie pełno!

WARSZTAT - Losy Świętego Jakuba
Jagna Polakowska, Monika Gryc przybliżą postać Świętego Jakuba. Pokażą, że każdy może robić teatr - wystarczy odrobina chęci i ciekawa opowieść!

Chcemy w tym dniu promować eko-podejście. Podczas zajęć wszyscy będziemy korzystać z surowców wtórnych, by podkreślać jak ogromną wartość niesie za sobą recykling. Na wszystkich milusińskich czekać będą przebrani bohaterowie ze spektakli, lalki, foto-ścianki oraz stoisko z teatralnymi kolorowankami. Podczas Eko-teatralnego Dnia Dziecka wystąpi grupa teatralna OTL – Teatroholicy!

*Uprzejmie informujemy że wydarzenie dokumentujemy w postaci zdjęć i filmów. Uczestnictwo jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na fotografowanie oraz filmowanie wydarzeń oraz osób biorących w nich udział. Zgoda obejmuje również dalsze rozpowszechnienie wizerunku na portalach społecznościowych lub na stronie OTL.*

Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy pod numerem: 89 538-70-30

Tego dnia zapraszamy na spektakl KRAWIEC NITECZKA O 13:00 i 14:00

Patronat honorowy - Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz 

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz

MPEC Olsztyn

Radio Olsztyn

Gazeta Olsztyńska