Przedstawienie zabiera widzów w emocjonalną podróż. Odpowiada na pytania, skąd się biorą uczucia, jak wyglądają i gdzie są odczuwane w ciele, przedstawiając je w formie rozbrykanych lalek i małych stworków
Zamiast dosłownego przekazu, opiera się na wyobraźni, muzyce, nieoczywistych piosenkach oraz ekspresji. Pozwala to dzieciom swobodnie zgłębiać psychologiczne zagadnienia
Cel: Zrozumieć, że nie ma „złych” emocji—każda jest informacją o tym, co dzieje się w naszym wnętrzu.
