Praca - ogłoszenie

Olsztyński Teatr Lalek poszukuje pracownika na stanowisko: montażysta dekoracji

Oferujemy pracę w ciekawym miejscu i wolną od rutyny. Ze względu na charakter pracy, stanowisko wymaga obecności w weekendy oraz niekiedy w święta. Szukamy osób, które z łatwością odnajdują się w pracy zespołowej.

Oczekiwania:

- sprawność fizyczna, dobry stan zdrowia
- dyspozycyjność
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- dobra organizacja pracy, szybkość i sprawność
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność za powierzone zadania i mienie oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- mile widziane doświadczenie w pracy w teatrze lub przy wydarzeniach kulturalnych

Zakres obowiązków:

- montaż i demontaż scenografii teatralnych
- załadunek i rozładunek elementów scenografii i sprzętu
- obsługa techniczna prób i spektakli

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
- stabilne miejsce pracy
- ciekawą pracę w instytucji kultury

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: sekretariat@teatrlalek.olsztyn.pl lub złożenie osobiście w sekretariacie Olsztyńskiego Teatru Lalek (ul. Głowackiego 17). Aplikacje przyjmujemy do 21.02.2020

Prosimy o dodanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Olsztyński Teatr Lalek przy Głowackiego 17 w Olszynie, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016r. | Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016|w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

https://otl.bip.gov.pl/ | https://otl.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/12271_montazysta-sceny.html