Piotruś Pan - premiera
Piotruś Pan - premiera

*aktualizacja informacji z dnia 28.11.2018*

Bilety na pokazy spektaklu "Piotruś Pan" w ramach OBO 1. i 2. grudnia br. w przysługują w pierwszej kolejności mieszkańcom osiedla Wojska Polskiego. Są to bilety bezpłatne, wobec czego nie ma możliwości ich zakupu. Do ich odbioru, w pierwszej kolejności, upoważnieni są mieszkańcy, któych dotyczy  składany do Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego projekt osiedlowy, czyli osoby zameldowane na osiedlu Wojska Polskiego.

Prosimy, aby przy odbiorze biletów przedłożyć w kasie dokument poświadczający adres zameldowania: prawo jazdy, rachunek, fakturę etc.

Dla pozostałych mieszkańców, spoza osiedla Wojska Poskiego, została także zarezerwowana pula biletów na pokazy. Mogą je oni odebrać od dnia 30 listopada b.r. Tego dnia bilety będą do odebrania w kasie OTL, natomiast w sobotę i niedzielę (1. i 2. grudnia)  po odbioór zapraszamy do Audtorium Maximum. 

Pragniemy zaznaczyć, że po pokazach w Audytorium Maximum spektakl wejdzie na stałe do repertuaru Olsztyńskiego Teatru Lalek, na takich samych zasadach jak wszystkie inne nasze realiacje.

Dyrekcja Olsztyńskiego Teatru Lalek

* * *

 

 

24 listopada swoją premierę będzie miał "Piotruś Pan", oparty na motywach powieści, której autorem jest J.M. Barrie.

Historia jest pełna przygód, a poprzeplatana zostanie tematami dziecięcej zabawy, dorosłości oraz miłości.

Nigdylia zaprasza - tutaj "na niby" i "naprawdę" mogą znaczyć to samo.

Jak do niej trafić? Druga na prawo, a potem prosto aż do... Olsztyńskiego Teatru Lalek!

Sprawdź: Piotruś Pan - spektakl
ZDJĘCIA Z PRÓBY:*** PROJEKT FINANSOWANY PRZEZ OLSZYŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI ***

„Odbierz swój bilet”

Spektakl „Piotruś Pan” powstaje w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego, w związku z czym w dniach 1 grudnia (godz. 16:00 i 18:00)oraz 2 grudnia (godz.12:00) będzie prezentowany w Audytorium Maximum. Przedstawienie adresowane jest przede wszystkim do Olsztyńskich Małych Widzów.

Darmowe bilety na spektakle w Audytorium Maximum przysługują w pierwszej kolejności mieszkańcom Wojska Polskiego w Olsztynie.

Wejściówki można odebrać w Kasie OTL od 27 listopada – 30 listopada w godzinach 17:00 – 19:00 (lub do wyczerpania miejsc).

Ilość miejsc ograniczona, nie obowiązuje rezerwacja. Jedna osoba może odebrać w kasie maksymalnie 4 bilety!

 Spektakl „Piotruś Pan” wchodzi do oferty repertuarowej Olsztyńskiego Teatru Lalek: http://teatrlalek.olsztyn.pl/spektakl/piotrus-pan/91

 

Więcej informacji udziela Biuro Organizacji Widowni: 89 538 70 30