Ogłoszenie - praca

Olsztyński Teatr Lalek poszukuje osoby na stanowisko: Asystent/ka Dyrektora.

 Najważniejsze obowiązki:

  • koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych;
  • bieżąca obsługa telefonów, redagowanie pism oraz prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • organizowanie i obsługa spotkań służbowych, zebrań oraz wizyt gości;
  • organizacja podróży służbowych;
  • prowadzenie kalendarza dyrektora;
  • dbanie o pozytywny wizerunek teatru,
  • realizacja zadań powierzonych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych;
  • praktyczna znajomość pakietu narzędzi Google (Dysk, Kalendarz itp.)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, skrupulatność dokładność;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • zaangażowanie i samodzielność;
  • dyspozycyjność – możliwość przyjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka kultura osobista.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w instytucji o stabilnej pozycji rynkowej;
  • po okresie próbnym umowa o pracę;
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy;
  • system pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30

Oferujemy pracę w ciekawym miejscu i wolną od rutyny oraz stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę). Praca wymaga wysokiej kultury osobistej i komunikatywności. Ze względu na charakter pracy, stanowisko może wymagać obecności w weekendy oraz niekiedy w święta. Szukamy osób, które z łatwością nawiązują kontakty i odnajdują się w pracy zespołowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres: sekretariat@teatrlalek.olsztyn.pl lub złożenie osobiście w sekretariacie Olsztyńskiego Teatru Lalek (ul. Głowackiego 17). Aplikacje przyjmujemy do 15.03.2018r.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.