Dzień Kobiet - 8 marca
Dzień Kobiet - 8 marca

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy masę prezentów do wylosowania oraz wernisaż wystawy „Gwiazdy Teatru”. W obiektywie Jarosława Poliwko & Arkadiusza Stankiewicza czyli ART3H Studio, ukaże się Państwu kobieco--fantastyczna załoga Olsztyńskiego Teatru Lalek. Każda z nas może i jest z innej galaktyki, ale wszystkie razem uśmiechamy się ze wspólnego, teatralnego nieba.

W Teatrze wszystkie panie przywita czerwony dywan i mężczyźni wręczający kwiaty. Fenomenalny spektakl „Dzienniki Gwiazdowe” a po spektaklu losowanie wyjątkowych upominków. Po tych wszystkich atrakcjach wieczór przeniesie się do Restauracji Lago – bilet na „Dzienniki” jest biletem wstępu na imprezę z DJ-em i kuponem na powitalnego drinka. Przy rezerwacji biletów można zamówić stolik w Lago.

"Dzienniki Gwiazdowe”>> kliknij << to seria fantastycznych, kosmicznych opowieści, których bohaterem jest astronauta Ijon Tichy. Przemierza on kosmiczną przestrzeń i nieznane cywilizacje. W krzywym zwierciadle zobaczymy szalonych naukowców, a nawet ludzi w roli zaprogramowanej maszyny. Niepowtarzalny komizm, przenikliwość satyry społecznej i politycznej, rozważania nad istotą człowieczeństwa i zagrożeniami jakie niesie rozwój techniki to cechy fantastyki Lema.

- Bilety w cenie 24 zł (nie obwiązują ulgi)

Rezerwacje możliwe online http://bilety.teatrlalek.olsztyn.pl/ oraz pod numerem: 89 538 70 30.

 

https://www.facebook.com/restauracjaLAGO/ 

https://www.zalesiemazury.pl/

https://www.facebook.com/metamorfozaolsztyn/

https://www.facebook.com/KolorLoveArtStudio/

https://www.facebook.com/ART3H-Studio-2007049709585447/

https://www.facebook.com/ladivinesalon/ 

http://studiofiguraolsztyn.pl/

https://wyszynskiego1.depilconcept.pl/